Rezervasyon

Yorumlar

İzin mi yapmak istiyorsunuz tek kelimeyle Daima diyebilirim. Misafirperverliği açık büfesi verdiği hizmetle tatilinizi rahat geçirmenizi sağlıyor. Her gece değişik animasyonlar mutlu olmanızı sağlıyor yani tatil mi Daima Hotel Kiriş :)

- Zerrin Buğday / Emekli Terzi
Daima Resort Hotel / 06.08.2018

Doğa ile iç içe müthiş bir yer. Eşim ve çocuklarımızla geldik daima otele. Havuz manzaralı oda seçmiştik acenta üzerinden ama geldiğimizde kara manzaralı bir odaya rezervasyon yapılmış. Konuyla ilgili halkla ilişkiler müdür Tuğba hanım ile görüştük ve kendisi bize hemen yardımcı oldu. İşlemleri hallederken buyurun lobide sizi ağırlayalım dedi ve bize içecek ikramında bulundu. Güzel ve samimi olan bu davranış çok hoşumuza gitti. Kısa süre sonra odamız havuz manzaralı olarak değiştirildi. Tüm çalışanlara hızı ve güler yüzü için teşekkür ederiz. Otel genel anlamda çok büyük. Restoranda yöresel yemeklerin olması bizi şaşırttı. Hepsi özenerek hazırlanmış ve çok lezzetliydi. Aquapark alanı ve mini club bölümü çok büyük ve çocuklarımız çok keyifli zamanlar geçirdiler burada. İnşallah seneye tekrarda burada daima ailesiyle tekrardan görüşürüz.

- Muhittin Basri Göçer / Kaptan
Daima Resort Hotel / 25.09.2018

Kemerin en eğlenceli oteli. Aykan ile dart gününe katıldım hiç oynarken bu kadar gülüp eğlenmemiştim. Animasyon ekibini gönülden kutluyorum. Havuzlar çok büyük ve çok temiz. Kaydıraklar çok eğlenceli, özellikle Dolusu Park' ın misafirlere sınırsız olması çok iyi bir ayrıcalık. Teşekkürler Daima !!!

- Hasibe Şenerli / Bankacı
Daima Resort Hotel / 28.09.2018

Daima Hotels yaz tatili için birebir. Ailece daima biz hotelde kaldık. Tesis gerçekten çok büyük. Yemekler çok iyi, özellikle pideleri bir efsane. Adını sordum öğrendim pideyi yapan Ahmet ustaymış. O kadar yoğun ve kalabalık olmasına rağmen herkese yetiştirdi ve kimseye soğuk pide vermedi helal olsun. Akşam şovlarda hanım kendini sahnede buldu çok eğlendik vallahi. Bizim küçük kız hep evde tv karşısında dans ederdi şimdi sahnede ediyor. Animasyondaki ablalarla dans ede ede bir hal oldu nasıl sevdi onları anlatamam. Herkese tavsiye ediyorum.

- Ali Can / Rent A Car
Daima Resort Hotel / 12.09.2018

Daima' da unutulmaz anılar yaşadık. Temmuzda düğünümüz olmuştu ve balayı için gelmiştik. Odamız, Gül yaprakları ve begonvil çiçekleriyle süslenmişti :) . Daima ailesine çok teşekkür ederiz. Her gün aynı güzellik devam etti. Yemeklere gelince restorana girdiğimiz anda bizi fuşya rengiyle karşılayan personel ve masa dekoru ilgimizi çok çekti. Daha sonra konsepti okuyunca öğrendik ki , haftanın 7 günü 7 değişik renkle uyandık. Gerçekten güzel ve keyifli bir balayı geçirdik. Eşim hiç havuzdan çıkmadı. Havuzlar gerçekten çok büyük ve en önemlisi temizdi . Sahil çok büyük ve deniz bir harika . Ama sahilde uğur beyle namıdeğer Jacky bizi güldüre güldüre bir hal oldu. Tüm animasyon ekibi çok başarılı. Boccha nedir bilmezdim şimdi boccha oynar oldum.

- Asuman Dinar / Muhabir
Daima Resort Hotel / 10.07.2018

Çok büyük ve yemyeşil harika bir tesis. Hanım ve çocuklarla gittik. Çocuklar mini clubten hiç çıkmadı. Adının mini olduğuna bakmayın gerçekten gerçekten tüm çocukları mutlu edecek şekilde tasarlanmış. . Bide küçük kızımız boyamada birinci oldu Karina ablasından hediye aldı. Yemekler lezzetli, döner bir harika . Eşim kilo almamak için zor tuttu kendini. Güzel bir tatil yaşadık. Klima ile ilgili 2. Gün bir sorun yaşadık ve resepsiyonu aradık 7 dk sonra teknik ekip geldi Mehmet beydi sanırsam hemen çözdü işi ve güler yüzü ve samimiyeti işe olan bağlılığı bizi şaşırttı. Çalışanların bu denli temiz yüzlü olması bence buranın başarısıdır. İçimden dedim daima YAPMIŞ!!!

- N. Yağız Sezgin / Mandıracı
Daima Resort Hotel / 26.08.2018

Köpük partisi gerçekten efsaneydi. Deli gibi eğlendik desem yeridir. Unutulmaz bir geceydi. Otel genel olarak bence güzel bir otel . Büyük bir tesis ve doğayla iç içe çok güzel muz ağaçları ve pespembe begonviller var. Sahil çok büyük ve deniz bir harika. Sahil barda çok güzel kokteyller hazırlayan murat beye sonsuz teşekkürler. Bu arada havuzlar çok temiz. Eşim akşam biraz rahatsızlandı ve akşam yemeğini odamıza istedik. Ve kısa süre sonra yemekler odamıza geldi. Ve en önemlisi sıcak ve lezzetli olmasıydı. Tüm otel çalışanlarına teşekkür ederiz.

- Hasan Özcanlı / Pazarlama Müdürü
Daima Resort Hotel / 11.07.2018

Animasyon bir harika . Onlar sayesinde çok eğlenceli bir tatil geçirdik. Eşim daha ilk gün aşkım iyi ki buraya gelmişiz dedi ya o bana yeter. Ne kadar teşekkür etsem az. Gece şovunda bizi yerlere yatıran arkadaş animasyondan jackydi. Yemeklere gelince 7 çeşit ana yöresel yemek vardı her gün. Sıcak kanlı güler yüzlü insanlar var burada onu anladım. Restoran girişinde bir kız vardı her geldiğimiz zaman bize içten afiyet olsun hoş geldiniz dedi ve bunu herkese yapıyor bu işletme başarısı bence. Tatil ve huzur için ideal bir yer.

- Hazal Ece / Direktör
Daima Resort Hotel / 17.08.2017

Yemekler ve showlar efsaneydi. Tüm yörelerin dansı olan gösteriye bayıldık biz trabzonluyuz mesela kendi bölgemize ait horon ve kolbastıyı görünce bir şok olduk . Meğersem her gün bir bölgeyi temsil ediyormuş. Ve o bölgeye ait olan ne kadar kültürel dans müzik varsa o gün sergileniyormuş izlemek hoşumuza gitti. Sahne çok büyüktü ve etkileyiciydi. Sahil kısmında yapılan her gün farklı dans kursuna katıldım Baya figür öğrendim . Gerçekten tüm personel çok iyiydi ve cana yakındı. En ufak bir talebimizde yardımcı oldular. Havuzlara ve kaydıraklara doyamadık. Snack barda döner keyfi yaşadık .a

- Kasım Doğanay / Atletizm
Daima Resort Hotel / 24.09.2018

Harika bir tesis heryer yeşillik ve çiçeklerle dolu. Oksijen almayı unutmuşuz büyük şehirde. Kemerin bütün güzelliklerini burada hissettik. Çok büyük bir oyun parkı var çocuklar için ve orada en az 6-7 tane kız çalışıyor. Animasyonda çalışan kızlar Annesi gibi ilgileniyorlar çocuklarla Türkçe' de biliyorlar. Maria ablasını çok sevdi kızım ayıramadık . Eşimi ne zaman arasam restoranda buldum yemeklere bayıldı. Teşekkürler Daima Ailesi

- İhsan Karabakır / Barmen
Daima Resort Hotel / 15.06.2018